T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bölüm Kalite Sorumluları



T.C.
İSTANBUL VALİLİĞİ

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

YAKACIK DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI

Bölüm Adı

Bölüm Sorumluları

 

Kurumsal Yapı

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

 

 

Kalite Yönetimi

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

 

Doküman Yönetimi

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

 

 

Risk Yönetimi

İSG Birim Sorumlusu
Zeynep GEDİK

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu
Zeynep COŞAR

 

Güvenlik Raporlama Sistemi

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

 

Acil Durum ve Afet Yönetimi

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

İdari Mali İşler Müdürü 
Kudret KORKMAZ

 

Eğitim Yönetimi

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

Eğitim Hemşiresi
Hilal BÖLÜKBAŞI

 

Sosyal Sorumluluk

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

 

Hasta Deneyimi

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

Hasta Hakları Sorumlusu
Aysu AVCI

 

Hizmete Erişim

Başhekim
Uzm.Dr. Ayfer KARA

İdari  Mali  İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

 

Yaşam Sonu Hizmetler

İdari Mali İşler Müdürü
KudretKORKMAZ

Sivil Savunma Amiri
Sebahattin Ali KELEŞ

Sağlıklı Çalışma Yaşamı

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu
Zeynep COŞAR

 

 

Hasta Bakımı

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
EmelÖNGAY

Servis Sorumlu Hemşiresi
Fatma ÇALIŞKAN

Servis Sorumlu Hemşiresi
Gülseren AHLATCI

 

İlaç Yönetimi

Eczacı
Ayçe YILMAZ

Eczacı
Aslı KEMAL

 

Enfeksiyonların Önlenmesi

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Fatma MUTLU

 

Sterilizasyon Hizmetleri

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi
Fatma SALUK

 

Tranfüzyon Hizmetleri

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Biyolog
Namık ATEŞ

 

Radyasyon Güvenliği

Radyoloji Uzmanı
Ali Rıza ÇATAKLI

Görüntüleme Sorumlusu
Sevil ERTEN

 

Acil Servis

Çocuk Hastalıkları Uzman
Bilge TÜTÜNCÜLER

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi
Sevgi GÖZÜAÇIK

 

Ameliyathane

Anestezi Uzmanı
Taşkın BUDAKÇI

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
N
esibe KANAT

 

Yenidoğan Yoğun Bakım

Çocuk Hastalıkları Uzman
Yakup RASİER

Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlusu
Fatma ÇAKIR

 

Doğumhane Hizmetleri

Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı
Tamer TOPALOĞLU

Doğumhane Sorumlu Ebe
Selda KARATAŞ

 

Biyokimya Laboratuarı

Biyokimya Uzmanı
Mithat ÖZGEL

 Ramazan NİLİFIRKA

 

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

 Seren ERGİN

 

Tesis Yönetimi

Teknik Sorumlusu Ali ELMAS

 


 

Otelcilik Hizmetleri

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Müdür Yardımcısı
Ayşe KANDEMİR

 

Bilgi Yönetimi

İdari Mali İşler Müdürü
KudretKORKMAZ

Bilgi İşlem
Uğur ÖZARSLAN

 

Malzeme ve Cihaz Yönetimi

Biyomedikal Sorumlusu
Dilek ATALAY

 

 

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

 

 

Atık Yönetimi

Müdür Yardımcısı
Ayşe KANDEMİR

Atık Sorumlusu
Nesrin GÜMÜŞALAN

 

Gösterge Yönetimi

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

Elif TUYAN BAŞ