T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bölüm Kalite Sorumluları


 

LOGO.PNG

T.C.
SAĞLIKBAKANLIĞI
İSTANBUL YAKACIK DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI

Bölüm Adı

Bölüm Sorumluları

Kurumsal Yapı

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

 

Kalite Yönetimi

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

Doküman Yönetimi

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

 

Risk Yönetimi

İSG Birim Sorumlusu
Zeynep GEDİK

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Hemşiresi
Zeynep COŞAR

Güvenlik Raporlama Sistemi

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

Acil Durum ve Afet Yönetimi

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

Sivil Savunma Amiri
Sabahattin Ali KELEŞ

Eğitim Yönetimi

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

Eğitim Hemşiresi
Ebru BUĞRA

Sosyal Sorumluluk

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

Hasta Deneyimi

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

Hasta Hakları Birimi
Fatma ÇALIŞKAN

Hizmete Erişim

Başhekim V.
Uzm. Dr. Mustafa BULUT

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Yaşam Sonu Hizmetler

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Sivil Savunma Amiri
Sebahattin Ali KELEŞ

Sağlıklı Çalışma Yaşamı

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Hemşiresi
Zeynep COŞAR

 

Hasta Bakımı

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

Servis Sorumlu Hemşiresi
Hanife AYDIN

Servis Sorumlu Hemşiresi
Gülseren AHLATCI

İlaç Yönetimi

Eczacı
Ayçe YILMAZ

Eczacı
Aslı KEMAL

Enfeksiyonların Önlenmesi

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Fatma MUTLU

Sterilizasyon Hizmetleri

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi
Fatma SALUK

Tranfüzyon Hizmetleri

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Biyolog
Namık ATEŞ

Radyasyon Güvenliği

Radyoloji Uzmanı
Özlem ARMAY

Görüntüleme Sorumlusu
Sevil ERTEN

 

Acil Servis

Çocuk Hastalıkları Uzman
Aslı Nur ÖREN LEBLEBİCİ

Çocuk Acil Servis Sorumlu Hemşiresi
Sevgi GÖZÜAÇIK

Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı Tamer TOPALOĞLU

Kadın Acil Sorumlu Ebesi
Selda AKGÜL

Ameliyathane

Anestezi Uzmanı
Taşkın BUDAKÇI

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
Nesibe KANAT

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Çocuk Hastalıkları Uzman
Aslı Nur ÖREN LEBLEBİCİ

Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlusu
Fatma ÇAKIR

Doğumhane Hizmetleri

Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı
Tamer TOPALOĞLU

Doğumhane Sorumlu Ebe
Selda AKGÜL

Biyokimya Laboratuarı

Biyokimya Uzmanı
Mithat ÖZGEL

Laboratuvar Teknisyeni
Ömer SEÇGİN

Mikrobiyoloji Laboratuarı

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Hanife Neşe YILDIRIM

Kimya Teknisyeni
Seren ERGİN

Tesis Yönetimi

Teknik Sorumlusu
Ali ELMAS

 

Otelcilik Hizmetleri

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Müdür Yardımcısı
Ayşe KANDEMİR

Bilgi Yönetimi

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

Bilgi İşlem
Uğur ÖZARSLAN

Malzeme ve Cihaz Yönetimi

Biyomedikal Sorumlusu
Dilek ATALAY

 

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

İdari Mali İşler Müdürü
Kudret KORKMAZ

 

Atık Yönetimi

Müdür Yardımcısı
Ayşe KANDEMİR

Atık Sorumlusu
Nesrin GÜMÜŞALAN

Gösterge Yönetimi

Kalite Yönetim Direktörü
Çiğdem ÇELİKÇÖP

Kalite Çalışanı (Sürekli İşçi)
Elif TUYAN BAŞ