T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü


saglikbakimmudur.jpeg Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Emel ÖNGAY

 1974 İzmir doğumlu olan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz, ilk , orta ve lise öğrenimini İzmir'de, Yüksek öğrenimini Muğla Üniversitesinde tamamlamıştır.

 2013 yılında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans eğitimini  tamamlamıştır. 
  Halen Okan Üniversitesi Hemşirelik Yüksek lisans (Psikiyatri) programına devam etmektedir. 
2012 yılından bu yana  Kurumumuzda Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.saglikbakimmuduryrd.JPGSağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı
Ayşe KANDEMİR

   1977 Giresun doğumlu olan Müdür Yardımcımız ilk, orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamlamıştır. 2001 Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, 2005 Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Lisans Bölümü, 2013 Ahmet Yesevi Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans, 2018 İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Lisans Bölümünde eğitimi devam etmektedir.

   2001-2005 Samsun SSK Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Sorumlu Hemşireliği, 2006-2012 Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhemşire, 2012-2015 Giresun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü, 2015 İstanbul Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı, Temmuz- Ekim 2017 Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. 2017 Aralık ayından itibaren hastanemizde Sağlık Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.